משלוחים

®Smart&Safe דואגת להחזיק מלאי במחסני החברה ובכל סניפי הרשת וזאת כדי לספק לכם באופן מידי או תוך זמן קצר את המוצר שרכשתם.

זמני האספקה משתנים בהתאם לבחירתכם באיזו דרך לקבל את המוצר:
1.פיק אפ (איסוף המוצר מחנות המפעל)
דואר רשום

אספקה:
זמן אספקה של עד 14 ימי עסקים בדואר רשום

שליח עד הבית:
זמן אספקה של עד 7 ימי עסקים
משלוח מוצרים אשר הוזמנו באתר " ®Smart&Safe", הינו בתוך תחומי מדינת ישראל בלבד ואין אפשרות לבצע שילוח של מוצרים לחו"ל
* ימי עסקים – ימי עבודה לא כוללים שישי שבת, ערבי חג וחגים.

מעוניינים במידע נוסף?
התקשרו למרכז ההזמנות: 0737366747
כמו כן, ניתן לפנות באמצעות דואר אלקטרוני: sales@echotubez.com
חנות המפעל פתוח בימים א´-ה´ בין השעות 08.30-17.00
רח' יוחנן הסנדלר 2 כפר סבא ( אזור תעשיה )

ביטול רכישה והחזרת מוצרים

  1. במקרים של ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה הינך רשאי להחזיר את המוצרים שרכשת בזירת המכירות בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם או מיום קבלת מסמכי הגילוי (תעודות משלוח או חשבונית), לפי המאוחר מביניהם. צרכן המבקש להחזיר מוצר חייב להציג קבלה, טופס רכישה או פתק החלפה.
  2. יש להחזיר את המוצר באריזתם המקורית, ושלא נעשה במכשיר שימוש. פתיחת האריזה המקורית כשלעצמה לא תיחשב שימוש או פגימה בטובין, אלא אם כן יוכח אחרת; חיבור הטובין למקור לטלפון, MP3 או כל מכשיר שמע אחר ייחשב לעניין זה שימוש בטובין.
  3. כדי להחזיר את המוצרים מומלץ ליצור קשר טלפוני עם חנות המפעל או הספק שמהם קנית ישירות. חנות המפעל ינסה לסייע לך בכל בעיה מול הספק וניתן לפנות אליה לשרות הלקוחות. לאחר בירור פנייתך לביטול הזמנתך אצל הספק, עלייך להחזיר את המוצר למחסני הספק, או לחילופין, לבקש מהספק שישלח שליח לביתך לאיסוף המוצר והחזרתו לספק. שליחות האיסוף תעשה ע"פ יכולתו של הספק ובמימון נוסף ע"י הלקוח. לאחר החזרת המוצרים תזוכה במחיר ששילמת עבורם בניכוי דמי ביטול בשיעור 5% או ₪100 לפי הנמוך ביניהם , זאת כאמור במקרים של ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה למפרט.
  4. במקרה של ביטול זכייה כאמור, רשאים האתר ו/או הספק לחייב אותך בדמי הביטול בשיעור של 5% ממחיר המוצר/שירות או בסך של ₪100 לפי הנמוך מביניהם. אם סופק לך המוצר, חלה עלייך חובת החזרת המוצר למחסני הספק או מימון עלות המשלוח של המוצר אל מחסני הספק.
  5. במקרה בו המוצרים אותם קיבלת לא היו תקינים בעת קבלתם, לא תחויב בדמי המשלוח, אריזה, דמי החזרה או דמי טיפול. היה וקיבלת מוצר פגום ולא תקין, יעשה כל מאמץ להציע לך להחליף את המוצר הפגום במוצר תקין. אם תקבל את ההצעה, ישלח אליך המוצר החדש לאחר החזרת המוצר הפגום. אם החלטת לסרב, כספך יושב לך במלואו.
  6. האחריות על אזנית אוויר חוטית הינה לשלושה חודשים מיום הרכישה. האחריות על אזנית הבלוטות' – על מרכיב הבלוטות' האחריות לשנה מיום הרכישה ועל החלק העליון של האוזנייה האחריות לשלושה חודשים מיום הרכישה.